REALIZACJA PROJEKTU OKM 1940 (Ostaszków, Kalinin, Miednoje)- MIĘDZYPOKOLENIOWA KULTURALNA AKTYWIZACJA ŁODZIAN POPRZEZ PANELE DYSKUSYJNE OKM 1940 ROKU 80 ROCZNICY ZBRODNI KATYŃSKIEJ- w formie zajęć online.

W trakcie trwania edukacji zdalnej klasy 5A,6A,6B,6C,7A,7B i 7C z inicjatywy nauczycielki historii i wiedzy o społeczeństwie uczestniczyły w realizacji zadania w formie online na platformie Microsoft Teams z okazji 80 rocznicy Zbrodni Katyńskiej oraz upamiętnienia ofiar OKM 1940. Podobne zajęcia odbyły się wcześniej w klasie 8A w formie stacjonarnej w szkole. Za bardzo aktywny udział w zadaniu zrealizowanym przez Stowarzyszenie”Rodzina Policyjna 1939r.” w Łodzi dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi szkoła otrzymała Certyfikat.