Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami niezwykle ważny moment – egzamin ósmoklasisty, który sprawdzi zdobyta wiedzę i umiejętności opanowane przez Was w czasie nauki w szkole podstawowej.

Życzymy Wam, aby wyniki, które uzyskacie odpowiadały Waszym oczekiwaniom i dały możliwość realizacji życiowych planów. Życzymy także konsekwencji i pasji w rozwijaniu zdolności oraz pomyślnej kontynuacji nauki w wybranej szkole średniej.

Powodzenia i wiary we własne możliwości!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły

NAJLEPSZA PREZENTACJA PODSUMOWUJĄCA PROJEKT PATRIOTYCZNY ŁÓDZKIE ORLĘTA,SPADKOBIERCY NIEPODLEGŁOŚCI W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 -ORGANIZATOR WOJEWÓDZKI OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W ŁODZI

Z  satysfakcją informujemy, że prezentacja podsumowująca całoroczny projekt o tematyce historycznej i patriotycznej została uznana za najlepszą i będzie przedstawiona na konferencji z udziałem Pana Kuratora, pracowników Muzeum Tradycji Niepodległościowych oraz przedstawicieli 14 placówek, które brały udział w przedsięwzięciach związanych z realizacją projektu.  Spotkanie planowane było w czerwcu, odbędzie się jednak  we wrześniu ze względu na wzrost zachorowań w Łodzi i województwie łódzkim. Uczestniczyć w nim będą koordynatorki szkolne i autorki prezentacji  H.Majkowska-Pilarz i Anna Stelmasiak.  Składamy podziękowania uczniom uczestniczącym w realizowanych zadaniach projektowych. Gratulacje dla nauczycielek i uczniów!