Zajęcia wychowawczo – dydaktyczne dla uczniów klas I-III.

Szanowni Państwo,

Jeśli nie zajdą nowe okoliczności, od dnia 01 czerwca 2020 r. w szkole odbywać się będą zajęcia wychowawczo – dydaktyczne dla uczniów klas I-III.

Aby uczeń mógł uczestniczyć w zajęciach MUSI być zdrowy, nie mieć oznak chorobowych, nie mieć wcześniejszego kontaktu z osobą chorą lub w kwarantannie w okresie ostatnich 14 dni oraz:

2/ przed przyjściem do szkoły powiadomić za pośrednictwem dziennika LIBRUS albo mailowo wychowawcę klasy o udziale dziecka w zajęciach oraz godzinach pobytu w szkole,

3) uczeń musi być wyposażony i korzystać z maseczki zakrywającej usta i nos przez cały czas pobytu w szkole (w sali lekcyjnej za zgodą nauczyciela może ją zdjąć),

4) uczeń musi bezwzględnie stosować się do informacji wywieszonych na terenie szkoły – nakaz dezynfekcji dłoni, zakaz noszenia biżuterii na rękach, zakaz zbliżania się na odległość mniejszą niż 2 metry, itp.

Godziny zajęć: 8.30 – 12.30

Organizacja zajęć wychowawczo – dydaktycznych od 01.06.2020r.

UczniowiesalaPnWtŚrCzwPt
Klasy IAB57p.Kowalewskap.Pańczyk I.p.Pańczyk Ap.Kowalewskap.Pańczyk I.
Klasy IIAB37p.Bariaszp.Janusikp.Sojeckap.Bariaszp.Janusik
Klasy IIIAB31p.Hasińskap.Gulap.Koźbap.Hasińskap.Gula
Grupa indywidualna42p.Rzepkowskap.Mokarskap.Kamińskip.Rzepkowskap.Mokarska

Organizacja zajęć świetlicowych od 01.06.2020r

GrupagodzinysalaPn, Wt, Śr, Czw, Pt
Gr.poranna7.00 – 8.3042p.Szymczak
Ucz.kl I-II12.30  – 17.0037p.Kleszczyńska
Ucz.kl III12.30 – 17.0031p.Chrzczanowicz

Konsultacje dla klasy VIII

Szanowni Państwo,

Jeśli nie zajdą nowe okoliczności, od dnia 01 czerwca w szkole odbywać się będą konsultacje dla uczniów klas VIII.

Aby uczeń mógł uczestniczyć w konsultacjach MUSI być zdrowy, nie mieć oznak chorobowych, nie mieć wcześniejszego kontaktu z osobą chorą lub w kwarantannie w okresie ostatnich 14 dni oraz:
1/ posiadać przy sobie i zdać przy wejściu do szkoły oświadczenie rodzica/opiekuna o wyrażeniu zgody na zajęcia wyłącznie na druku szkoły – druk do pobrania na stronie www szkoły, (pobierz oświadczenie).

2/ przed przyjściem do szkoły USTALIĆ TERMIN z nauczycielem za pośrednictwem dziennika Librus albo mailowo; bez uzgodnienia uczeń nie zostanie wpuszczony do szkoły z uwagi na ograniczoną liczbę osób, które jednocześnie mogą przebywać na konsultacjach,

TERMINY KONSULTACJI DLA KLASY VIII

przedmiotnazwisko i imię nauczycieladzień tygodnia, godz.sala
informatykaLeszek SzymczakCzwartek 9-11sala 42
Historia/wosHanna Majkowska-PilarzPiątek 9-11sala 35
pedagogAleksandra Zawadaśroda 8-10p.pedagoga
polskiEwa Kamińskapiątek 8-9sala 55
matematykaGabriela Choińskaśroda 9-10sala 30
biologia/ geografiaEwa Studnickcaśroda 9-10sala 60
j. angielskiAgnieszka Koźbawtorek 9-11sala 53
fizykaTomaszewska Annaczwartek 10-11sala 40
chemiaTomaszewska Annaczwartek 11-12sala 40
j.niemiecki Frank Małgorzataśroda  12-13sala 40
religiaRojewska Genowefa Annaśroda 10-11sala 51
wychowanie fizyczneRadosław Kaminskiwtorek 9-11sala 51
edukacja dla bezpieczeństwaBarbara MamełkaWtorek 9.15 – 9.45

DLA RODZICÓW PRZYSZŁOROCZNYCH KLAS PIERWSZYCH!

Szanowni Państwo!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, zmuszeni byliśmy zrezygnować z organizowanego co roku Dnia Otwartych Drzwi. Jednak jeśli Państwo są ciekawi naszej szkoły, istnieje możliwość indywidualnego zwiedzania placówki. W tym celu prosimy kontaktować się z sekretariatem, dzwoniąc na nr tel.570 589 059

W razie wątpliwości dotyczących naboru, mogą Państwo zadać pytanie poprzez formularz kontaktowy

Poznaj i posłuchaj wychowawców klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021

Możesz również odbyć spacer po szkole – kliknij tutaj.

Wyprawka pierwszoklasisty (pobierz)

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły.