85 rocznica utworzenia Armii “Łódź”

Uczniowie klas 6a i 8a wraz z pocztem sztandarowym brali udział uroczystościach związanych z 85 rocznicą utworzenia Armii “Łódź”. Uroczystość rozpoczęła się 22 marca 2024 r. o godz. 12.00 przy Pomniku Chwały Żołnierzy Armii “Łódź”. Po uroczystości odbyła się Lekcja Pamięci przy mogiłach żołnierzy Armii “Łódź” na cmentarzu wojskowym przy ul. Wojska Polskiego 149.

Konferencja „Sztuczna inteligencja w edukacji”

15 marca 2024 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno –  Wychowawczym nr 6 odbyła się konferencja „Sztuczna inteligencja w edukacji”.  W konferencji brali udział przedstawiciele Wydziału Oświaty, Kuratorium, dyrektorzy szkół oraz zainteresowani nauczyciele.  Nauczycielki naszej szkoły prowadziły warsztaty na temat wykorzystania gogli VR edukacji i terapii.  Miło nam poinformować, że właśnie ten warsztat cieszył się dużym zainteresowaniem.

“Sztuczna inteligencja w edukacji”.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła wraz z ŁCDNiKP współorganizuje konferencję” Sztuczna inteligencja w edukacji”. Odbędzie się ona 15 marca 2024 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 6 przy ul. Dziewanny 24. Nauczyciele naszej szkoły: p. Mirosława Bariasz, p. Izabela Pańczyk oraz p. Monika Posiak prowadzić będą warsztaty na temat wykorzystania gogli VR w klasie i terapii ucznia z SPE.