Zwykle to my wybieramy się do kina, aby obejrzeć film. Tym razem było inaczej – to kino przyjechało do nas ! I to jakie!!

Na początku lutego  do naszej szkoły przyjechała Akademia Wirtualnej Rzeczywistości. Dzięki specjalnym okularom mogliśmy poznać głębie oceanu i zobaczyć żyjące tam stworzenia. Podczas seansu pływaliśmy z delfinami i z bliska widzieliśmy rekiny.  W wirtualnym świecie zeszliśmy na głębokość 10 tysięcy metrów!  Całemu pokazowi towarzyszyły wielkie emocje… okrzyki  zachwytu bądź zaskoczenia i  zdziwienia. Zobacz zdjęcia.

Bal karnawałowy klas I – III

Na ten dzień z ogromną niecierpliwością czekali wszyscy uczniowie z klas  I- III. We wtorek 29 stycznia w pięknie przystrojonej sali gimnastycznej pojawiły się uśmiechnięte, kolorowe i bardzo tajemnicze postacie prosto z …bajek, które zostały powitane przez Panią Supermen i Panią Batman – nasze wodzirejki. Przy dźwiękach muzyki , w towarzystwie wychowawczyń, dzieci poznawały kroki nowych tańców, brały udział w zabawach i konkursach z nagrodami. Na parkiecie królowały wróżki, księżniczki, damy dworu, piraci i piłkarze. Ale nie zabrakło też kotków, piesków i tygrysków. Taka zabawa to niezapomniane przeżycie dla wszystkich dzieci. Zobacz zdjęcia.