Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodził najlepszy przyjaciel dzieci ( i nie tylko), niezastąpiona przytulanka, która zna nasze najskrytsze tajemnice i jest przy nas nawet od urodzenia. Mimo panującej pandemii w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia zdalnie. Pani Aleksandra Pańczyk i Pani Izabela zorganizowały szkolną akcję “Selfie z misiem”. Dzień ten umiliły nam piękne zdjęcia uczniów wraz z ulubionymi pluszakami, a także ciekawe opowieści o nich. Dla niektórych wybór ulubionego misia był trudny i postanowili uwiecznić na fotografii wszystkich pluszowych przyjaciół. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie! Zapraszamy do podziwiania zdjęć w galerii. “Obiecaj, że zawsze będziesz o tym pamiętać: jesteś odważniejszy, niż sam w to wierzysz, jesteś silniejszy, niż Ci się wydaje i jesteś mądrzejszy, niż myślisz”. – cyt. z “Kubuś Puchatek”. Zobacz zdjęcia.