11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości #SzkolaDoHymnu

11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości #SzkolaDoHymnu. Każdy uczeń naszej szkoły doskonale wie, że 11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Od najmłodszych lat uczymy się patriotyzmu. Dlatego pielęgnując polskie tradycje i w tym roku, mimo edukacji zdalnej uczciliśmy to święto. Uczniowie wraz z nauczycielami podczas wirtualnych lekcji nie tylko przypomnieli znaczenie tego święta, ale także wykonali piękne prace plastyczno – techniczne przedstawiające symbole narodowe oraz wykonali biało – czerwone kotyliony. Edukacji zdalna nie przeszkodziła nam nawet w odśpiewaniu w tym samym czasie “Mazurka Dąbrowskiego” i wzięciu udziału w corocznej akcji organizowanej przez Ministra Edukacji Narodowej #SzkolaDoHymnu. Ten sposób świętowania na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci. Zapraszamy do odsłuchania hymnu w wykonaniu Marcina i Wojtka Borowiaków. Zobacz zdjęcia.