Halloween

Od pierwszej klasy uczymy się języka angielskiego, poznajemy kulturę i tradycje krajów anglojęzycznych. W tym roku Samorząd Uczniowski zaproponował zorganizowanie pokazu strojów halloweenowych oraz lampionów wykonanych z dyni. W szkole zaprezentowali swoje kostiumy uczniowie klas I – III. Wszystkie przebrania zachwyciły jury, trudno wybrać było te najciekawsze, najzabawniejsze. Dyniowe lampiony miały ciekawe wzory i były misternie wykonane.  W kategorii najciekawszy strój  zwyciężyli: klasa I a : Roksana Ignaczak, Julia Kubiak, Paweł Tyszkiewicz. klasa I b: Mikołaj Dutkowski, Lena Adamczyk, Dorota Szperling, klasa II a: Julia Tylak, Natalia Dumka, Jan dziąg, klasa II b: Maja Golańska, Klara Wasilkowska, Adrian Opas, klasa III a: Krzyś Kołodziejczyk, Kornelia Tracz, Liliana Kącicka, klasa III b: Agata Borowiak, Norbert Szymański, Fabian Chojnacki Właściciele nagrodzonych lampionów:   Paweł Tyszkiewicz, Barbara Stawińska,  Lena i Natasza Adamczyk, Gabriel Dutkowski, Julia Tylak, Jan Dziąg, Milena Łęczewska, Adrian Opas, Gabriel Podlasiak, Krzyś Kołodziejczyk. Uczniowie klas IV – VIII mieli utrudnione zadanie , ponieważ stroje i lampiony musieli zaprezentować online. Podobały się nam nie tylko ciekawe przebrania ale także kolorowe, niecodzienne makijaże dziewcząt. W kategorii strój wyróżnili się: Gross Kacper Dybiec Zuzia Dąbrowska Nadia Wiktoria i Julia Sygnet Chudzia Jowita Najciekawsze dynie zaprezentowali: Żyła Szymon Szymankiewicz Przemek Bukowski Kuba Kacprzak Zuzia  Kielma Maja Nikola Romanowska Dybiec Zuzia. Zobacz zdjęcia.