Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii.

Na przełomie kwietnia i maja bieżącego roku odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii.  Pierwszym etapem było przygotowanie przez uczniów klas IV-VIII plakatów dotyczących historii, kultury, położenia i środowiska przyrodniczego oraz ciekawostek związanych z Wielką Brytanią. Uczniowie stanęli na wysokości zadania i przygotowali wspaniałe prace, które mogliśmy podziwiać na wystawie szkolnej.

Kolejnym etapem było wykazanie się wiedzą na temat Zjednoczonego Królestwa w formie dwu etapowego Quizu online – Kahoot! Linki do Quizu:

Najlepszymi z najlepszych okazali się uczniowie ze wszystkich poziomów, od klasy IV po klasę VIII i tak:

I miejsce zajęła uczennica klasy VI A Martyna Chodała

II miejsce to uczeń klasy VIII C Jakub Bukowski