Wycieczka klasy Ib i VIIIc do Burzenina

W dniach 11.10.2022 – 13.10.2022 odbyła się wycieczka klasy Ib i VIIIc do Burzenina. Udział w wycieczce wzięło także kilku uczniów z klas: VIIIa, VIIIb, VIa i VIb. Celem wycieczki była integracja zespołu klasowego oraz upowszechnianie aktywności fizycznej. Uczniowie uczestniczyli w wojskowym torze przeszkód, zaliczyli ściankę wspinaczkową, park linowy oraz paintball. Odbył się turniej piłki koszykowej z uczniami SP51 z Łodzi. Do dyspozycji mieliśmy sale gier: tenis stołowy, bilard oraz piłkarzyki – futbol stołowy. W sali gimnastycznej odbył się mecz w dwa ognie usportowione. Dzieci z klasy pierwszej miały do dyspozycji plac zabaw. W drugim dniu przygotowano dla nas ognisko, przy którym dzieci piekły kiełbaski, ziemniaki, chleb oraz odbyły się pląsy harcerskie i zuchowe.