Ślubowanie klas pierwszych

W środę 19 października 2022 roku odbyła się Uroczystość Pasowania na uczniów klasy pierwszej. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Uroczystość pasowania uczniów klasy pierwszej rozpoczęło się wystąpieniem dyrektora szkoły pana Tomasza Krzeszewskiego, który powitał wszystkich zebranych i skierował gorące słowa do pierwszoklasistów. Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał dyrektor szkoły. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Melchiora Wańkowicza w Łodzi.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe medale i legitymacje szkolne. Zobacz zdjęcia.