Radośnie i zdrowo, na sportowo.

28 kwietnia, na sali gimnastycznej odbyły się rozgrywki międzyklasowe w formie wyścigów rzędów, w ramach realizacji Ogólnopolskiego Programu Trzymaj Formę!

Uczniowie klasy 3a i 3b rywalizowali w konkurencjach sportowych oraz wiedzy dotyczącej zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Dzieci rozwiązywały zagadki, wskazywały produkty zdrowe i te, które szkodzą zdrowiu, układały hasła zachęcające do uprawiania sportu.  Do wyścigów wykorzystaliśmy nietypowe przybory: owoce i warzywa.

Rywalizacja była bardzo wyrównana. Niewielką przewagą, 2 punktów, wygrała klasa 3b.

Dzieci obu klas wiedzą, że prawidłowe odżywianie i codzienna aktywność fizyczna mają wpływ na zdrowie, dobre samopoczucie i energię do nauki i zabawy. Zobacz zdjęcia.

Dorota Czarnecka, Agnieszka Koźba