Łódzki Festiwal Bibliotek Szkolnych już po raz dwudziesty!

 22 kwietnia 2021 r. odbyła się uroczysta gala finałowa podsumowująca tegoroczną Jubileuszową XX edycję Łódzkiego Festiwalu Bibliotek Szkolnych  „Pokochaj czytanie”. Tym razem wydarzenie przebiegało pod hasłem Jestem Łódź. W tym roku, ze względu na pandemię, gala odbyła się
w formie online. Dzięki temu wszyscy mogliśmy podziwiać nagrodzone prace. Miło jest nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Michał Gałązka z klasy pani Lidii Guli otrzymał wyróżnienie w kategorii „Legendy znad Łódki”.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i udział w tym szczególnym konkursie, który skupia społeczność uczniowską oraz nauczycielską wokół książek
 i bibliotek szkolnych.

XX Łódzki Festiwal Bibliotek Szkolnych
Praca dzieci