Botaniczna Piątka. W zdrowym ciele, zdrowy duch!

Nasi uczniowie z klasy V c, mobilizowani i wspierani przez wychowawcę p. Radosława Kamińskiego, regularnie biorą udział w imprezach biegowych organizowanych w Łodzi. 14.09.2019 r. wystartowali w biegu na 600 m podczas PKO Bieg Charytatywny. 12.10.2019 reprezentowali naszą szkołę w biegu na 450 m, w kategorii dziewcząt i chłopców, w jesiennej edycji Botaniczna Piątka Łódź.
Biegom towarzyszyło wiele pozytywnych emocji, nie tylko sportowych, szczególnie gdy celem udziału w imprezie jest  realna możliwość niesienia pomocy. Wśród uczestników panował radosny nastrój. Nasi biegacze mogli zadbać o swoje zdrowie i kondycję, aktywnie spędzić wolny czas, jak również zacieśniać więzi w klasie i zintegrować się, co najlepiej wychodzi właśnie podczas wspólnych działań. Zobacz zdjęcia.

W biegu wzięli udział:

Blanka Skrzynecka – Niewiadomska – II miejsce w biegu dziewcząt (dyplom + puchar)
Jakub Bukowski
Marcel Wąsek
Kacper Kapka
Magdalena Sosnowska
Amelia Łukasik
Paweł Krasoń
Nikodem Błaszczyk
Piotr Rzeźnicki VIa

W biegu głównym na dystansie 5km udział wzięli:
Agnieszka Bukowska mama Kuby