,,Słodki listopad”

W listopadzie Samorząd Uczniowski ogłosił rywalizację między klasami w zdobywaniu środków finansowych na różne cele charytatywne. Wszystkie klasy podeszły do zadania bardzo poważnie . Niektóre klasy przygotowały kiermasze, na których uczniowie sprzedawali różnorodne wypieki: ciasta, ciasteczka oraz potrawy wytrawne pochodzące z różnych regionów Polski. Wszystkie te pyszności umiliły nam wiele listopadowych przerw. Uczniowie zbierali również makulaturę, którą oddali do punktu skupu, a klasa III przygotowała piękne kotyliony z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę i sprzedawali je wśród członków swojej rodziny. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, wychowawców i rodziców, bez których nie powstałyby te niesamowite słodkie specjały zebraliśmy!!!!!! 2000,22 zł. Ta ogromna kwota zostanie zgodnie z wyborem klas przekazana na różne akcje i cele charytatywne. Samorząd uczniowski jeszcze raz bardzo dziękuje wychowawcom, uczniom i rodzicom za ogromny wkład pracy włożony w naszą akcję. Dzięki Wam pomożemy wielu potrzebującym. Pokazaliście, że macie wielkie serca. Pamiętajcie , dobro powraca!. Dziękujemy SU.
Ranking klas i akcje na jakie klasy zdecydowały przekazać zgromadzone przez siebie pieniądze.
I miejsce – kl.IVa – 362,31 zł – Schronisko dla zwierząt na ul. Marmurowej.
II miejsce – kl.IVc – 342 zł –
III miejsce – kl. Vb – Ośrodek Rechabilitacji Zwierząt w Łagiewnikach.
IV miejsce – kl. VIIIb – 237,69 zł – Schronisko dla zwierząt na ul Marmurowej.
V miejsce – kl. IIIa – 182,50 zł – Stowarzyszenie Łódzkie Hospicjum dla Dzieci ul. Łupkowa
VI miejsce – kl. Vc – 175 zł – Stowarzyszenie Łódzkie Hospicjum dla Dzieci ul. Łupkowa.
VII miejsce – kl.VIIIa – 172,62 zł – Schronisko dla zwierząt na ul Marmurowej.
VIII miejsce – kl. VIa – 156,60 zł – Schronisko dla zwierząt ul. Marmurowa.
IX miejsce – kl. VIIa – 120 zł – Szlachetna Paczka.
X miejsce – kl. Va – 81,50 zł – Szlachetna Paczka.
XI miejsce – kl. IIb – 41 – Szlachetna Paczka
XI miejsce – kl. IVa – 10 zł – Schronisko dla Zwierząt ul . Marmurowa.