Nabór uzupełniający na półkolonie! Mamy 7000 wolnych miejsc dla dzieci!

“Nabór uzupełniający na półkolonie! Mamy 7000 wolnych miejsc dla dzieci!

Drodzy Rodzice!

Zakończyliśmy kolejny etap elektronicznych zapisów na półkolonie w szkołach i placówkach edukacyjnych.

W miniony weekend (20-21 maja) wszystkie osoby, które skutecznie dokonały zgłoszenia w pierwszej turze naboru przeprowadzonej 17 maja, otrzymały wiadomości e-mail potwierdzające przyjęcie na półkolonie.

Natomiast jeśli dotąd nie zapisaliście Państwo dziecka na półkolonie – możecie wziąć udział w rekrutacji uzupełniającej.

Obecnie do Państwa dyspozycji jest ponad 7000 wolnych miejsc w szkołach i placówkach edukacyjnych.

Dodam, że na Państwa życzenie zwiększyliśmy pulę miejsc o 1400.

W załączeniu znajdą Państwo szczegółowy wykaz placówek, które dysponują wolnymi terminami na półkolonie.
Po zapoznaniu się z listą należy wybrać szkołę/placówkę, turnus oraz wypełnić kartę kwalifikacyjną, którą znajdą Państwo na stronach internetowych wybranych placówek edukacyjnych.

Rekrutacja uzupełniająca odbędzie się stacjonarnie, w sobotę 27 maja 2023 r.
Rodzice/opiekunowie prawni powinni zgłaszać się do szkół lub placówek edukacyjnych w godz. 10:00-14:00.

Wszystkie aktualne informacje i komunikaty znajdą Państwo na stronie lodz.pl/lato i w mediach społecznościowych miasta.”