Pierwsza szkolna wystawa psów

Pierwsza szkolna wystawa psów zorganizowana przez uczennice klasy 7a – Lilianę Kurnatowską, Maję Kielmę, Karinę Fiodorową, cieszyła się dużą popularnością. Do konkursu zgłosiło się 60 właścicieli psów. Wystawę można było oglądać na parterze szkoły, gdzie uczniowie wszystkich klas oddawali swoje głosy na najładniejszego i najzabawniejszego psa. Właścicielami najładniejszych piesków zostali wybrani – Aleksander Admiuk (1b) i Wiktoria Adamiuk (4b), Maja Gołdyn (4a), Liliana Garbacz (1a), Laura Tuszyńska (1a), Tomasz Nowak (1a), Arina Maschnikova (7a). Właścicielami najzabawniejszych psów zostali wybrani – Oliwia Magdzińska (8a), Oliwier Górski (5b), Krzysztof Rulka (5b), Alan Kacprzak (5b), Lena Furmaniak (2b), Marika Marsula (2b). Gratulujemy zwycięzcom, dzikeujemy za udział i zapraszamy do udziału w kolejnych zabawach.