Sportowe pasje naszych uczniów

Dorotkę Kulik z klasy 8a znają chyba wszyscy uczniowie ale z pewnością nie wszyscy wiedzą, że Dorota ma wspaniałą pasję. Jest nią taniec. Dorota trnuje od 5 lat w klubie reAKTYWACJA .  Poświęca mu dwa  popołudnia w tygodniu. W soboty nasza uczennica bierze udział w zawodach i turniejach. Jej ulubione taneczne style to: jazz, acrodance, modern jazz. Trzeba być systematycznym, dobrze zorganizowanym i kochać to co się robi aby pogodzić naukę, intensywne treningi i występy.  Ostatnio Dorota wystąpiła we Wrocławiu, gdzie zajęła III miejsce w klasie E, 13 – 16 lat. Gratulacje.

Może ta sympatyczna tancerka zainspiruje kogoś do szukania swojej sportowej pasji.  Koniecznie obejrzyjcie występ Dorotki.  D. Czarnecka.