Coroczny szkolny konkurs na najciekawiej udekorowaną w barwy narodowe pracownię – rozstrzygnięty!

W czwartek – 10 listopada 2022 r. komisja składająca się z nauczycielek historii: Pań: Joanny Sojeckiej i Donaty Michałus oraz nuczycielki j. angielskiego, tj. Pani Agnieszki Koźby, a także przewodniczącej SU, czyli Oliwii Magdzińskiej odwiedziła każdą pracownię i oceniła dekoracje przygotowane z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Członkinie komisji przyznawały salom oceny od 1 do 6, a następnie, po podliczeniu punktacji okazało się, że I miejsce zajęła pracownia nr 37 za swą Polonię, II miejsce otrzymała sala nr 51 za ekologiczne wykorzystanie elementów dekoracyjnych, a III miejsce klasa 59 za różnorodność.

Wyróżnione zostały też inne klasopracownie i są to sale: 34, 21 oraz 60 i 40.

Wszystkim uczniom zaangażowanym w naszą zabawę należą się gratulacje, nie tylko zwycięzcom.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również weźmiecie udział w konkursie

D. Michałus