Zielonych szkół czas

W dn. 16-20 maja br. klasy IVa, IVb, Va i VIa spędziły czas na zielonej szkole nad morzem, a konkretnie w Poddąbiu koło Ustki. Uczniowie mieli okazję zobaczyć dzieła rąk ludzkich: Malbork, Ustkę, Gdańsk oraz poznać piękno przyrody Słowińskiego Parku Narodowego i nadbałtyckich klifów.  Nie zabrakło również aktywności fizycznej i zabaw w samym ośrodku wypoczynkowym.

Pogoda dopisywała, humory również, o czym przekonacie się, oglądając zdjęcia. Zobacz zdjęcia.

D. Michałus, A. Koźba, D. Czarnecka, M. Marciniak

Szanowny Panie Dyrektorze,

miałam wielką przyjemność i satysfakcję pełnić funkcję pilota/ przewodnika podczas wycieczek ( Malbork, Gdańsk, Słowiński PN…) i pobytu nad morzem dzieci w/w klas.

Dla mnie, doświadczonego pracownika turystyki, była to duża przyjemność w przekazywaniu wiedzy i pokazywaniu ciekawych miejsc na szlaku naszej Zielonej Szkoły.

Dzieci były b. zainteresowane zwiedzanymi obiektami, wykazały się dużą wiedzą o Polsce (historyczną, geograficzną, przyrodniczą, z religii…). Jednocześnie muszę pochwalić całą grupę za b .duże zdyscyplinowanie, punktualność – i co niezwykle ważne w takich wyjazdach, bdb przygotowanie kondycyjne ( wielkie brawo dla n-li w-f!).

Ponieważ grupa ta wyróżniała się pod każdym względem, chciałabym na ręce Pana Dyrektora złożyć szczególne podziękowania dla Wychowawczyń w/w klas

( Paniom: Agnieszce Koźba, Dorocie Czarneckiej, Marzenie Marciniak, Donacie Michałus ), które z wielką troskliwością oraz znajomością indywidualnych potrzeb swoich uczniów sprawiły, że cała grupa wróciła bezpiecznie, zdrowa, wzbogacona w następne  pokłady wiedzy o Polsce.

” Takie będą Rzeczypospolite, jakie jej młodzieży chowanie” ( Kanclerz Koronny Jan Zamoyski)

Z wyrazami uznania i szacunku dla w/w Wychowawczyń oraz całego Grona Pedagogicznego,

Urszula Sobczak, pilot/przewodnik