Lekcja otwarta

Drodzy Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej,
rozpoczynamy cykl lekcji otwartych, w których będą mogli Państwo uczestniczyć bezpłatnie.

Lekcje otwarte będą odbywały się w Szkole Podstawowej nr 58 przy ulicy Młynarskiej 46. Przeprowadzi je Pani Izabela Pańczyk, doświadczony nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Na każdej lekcji będziecie Państwo mogli zobaczyć ciekawe rozwiązania metodyczne, atrakcyjne i aktywizujące dla dzieci w wieku młodszym metody pracy oraz sposób wykorzystania nowoczesnych technologii w nauczaniu początkowym. Tematy lekcji będą podawane przed każdym spotkaniem. Na pierwsza lekcję zapraszamy w dniu 28 marca 2022 roku w godzinach 12:45 – 13:30. Temat zajęć: Poznajemy układ słoneczny. Uczniowie podczas lekcji zdobywają wiedzę korzystając z tabletów, kodów QR, aplikacji do rozszerzonej rzeczywistości (AR). Dokonują ewaluacji własnej wiedzy rozwiązując test na platformie Wordwall, a zajęcia podsumowują używając ciekawej aplikacji do tworzenia informacji zwrotnej w czasie rzeczywistym.

Liczba uczestników jest ograniczona. W pierwszym spotkaniu będzie mogło wziąć udział  dziesięciu nauczycieli. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 22 marca 2022 roku. Zaproszenia na lekcję zostaną do Państwa wysłane drogą mailową