Informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 58 bierze udział w pilotażowym projekcie Specjalistycznego Centrum Wspierania Edukacji Włączającej.

Działania Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą (SCWEW) obejmują między innymi:

1. Konsultacje indywidualne i grupowe dla nauczycieli i innych pracowników szkoły ogólnodostępnej.
  2. Wspieranie nauczycieli w zakresie pracy z grupą zróżnicowaną.
  3. Wspieranie kadry kierowniczej.
  4. Organizowanie szkoleń specjalistycznych oraz sieci współpracy.
  5. Organizowanie wizyt studyjnych (dobre praktyki).
  6. Prowadzenie bazy informacji o instytucjach i podmiotach udzielających wsparcia w środowisku lokalnym.

W związku z tym informujemy, że dyżur koordynatora szkolnego – p. Aleksandry Zawady będzie się odbywał w poniedziałki w godz. 08.00-10.00
  7. Osoby chętne do skorzystania z konsultacji zapraszam do wcześniejszego zgłaszania się na wizytę poprzez dziennik elektroniczny Librus lub pocztę elektroniczną
    a.zawada@sp58.elodz.edu.pl