MIKOŁAJKOWO-ŚWIĄTECZNA INTEGRACYJNA WYCIECZKA KLASY 7B DO KINA

W dniu 14.12. klasa 7b wybrała się na zaległą wycieczkę, którą planowaliśmy w Mikołajki.

Tydzień nauki zdalnej uniemożliwił jej realizację, tym bardziej cieszyliśmy się ze wspólnej zabawy i przebywania poza budynkiem szkoły.

Obejrzeliśmy typowo świąteczny film “Jak zostać świętym Mikołajem 2”-sympatyczny, ciepły film z głębszym przesłaniem dla każdego człowieka.

Nasza piesza wyprawa była okazją do porozmawiania bez pośpiechu, pośmiania się, pożartowania i bliskości zespołu klasowego. O pieniążki nie musieliśmy się martwić, ponieważ sponsorami byli Rodzice uczniów klasy 7B (ze składek klasowych), pomogli równie w opiece nad dziećmi.

Z pewnością skorzystamy z takiej możliwości pod koniec półrocza lub na początku drugiego.

Lubimy przebywać razem, kochamy szkolne wyjścia i wycieczki i polecamy wszystkim!

Młodzież z klasy 7b z wychowawczynią.