Wyniki konkursu Talent Kitchen

W konkursie, który odbył się w poprzednim roku szkolnym wzięła udział klasa 3a – wychowawczyni p.Emilia Janusik. Poniżej znajduje się fragment listu od organizatora konkursu. Gratulujemy Pani Emilii i klasie 3a – obecnie już 4a,

Whirlpool Corporation, organizator projektu dydaktycznego  Nie marnujmy chwil, z wielką przyjemnością informuje,że praca  zrealizowana  przez uczniów- klasy III a na organizowany w ramach projektu konkurs edukacyjny Talent Kitchen ogłoszonyw roku szkolnym  20201-2021, zajęła  2° miejsce.

Wspaniałe osiągnięcie Pani i uczniów, którzy doskonale opracowali temat projektu, przyczyniając się tym samym do walki przeciwko marnotrawieniu jedzenia, podkreślając wartość społeczną i środowiskową jaką ma dla nas żywność. Skład sędziowski nagrodził zaangażowanie przy wykonaniu pracy, jej kreatywność i oryginalność oraz doskonałe zrozumienie i odzwierciedlenie idei przyświecającej projektowi przez Panią i biorących w nim udział uczniów.