DYPLOM LAUREATA ZA ZDOBYCIE I MIEJSCA W PODSUMOWANIU XII EDYCJI KONKURSU Z WOS “O SZKODLIWOŚCI KORUPCJI ” DLA WIKTORII SYGNET- ORGANIZATORZY: ŁÓDZKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI I KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO W ŁODZI ORAZ FUNDACJA MŁODZIEŻOWEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

W XII edycji konkursu “O szkodliwości korupcji” w której uczestniczyło aż 14 szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Łodzi i spoza Łodzi pierwsze miejsce uzyskała uczennica naszej szkoły- Wiktoria Sygnet z klasy 8A uzyskując tym samym dyplom laureata dla siebie oraz dla placówki. Uczennica w piękny i konkretny sposób przedstawiła swoją osobę i ideę jaka przyświecała jej podczas wykonywania pracy konkursowej podczas wystąpienia publicznego.
Zadaniem uczestników przedsięwzięcia było wykonanie prezentacji multimedialnej obwarowanej licznymi wymaganiami merytorycznymi i technicznymi, które należało spełnić. Należy podkreślić, że uczniowie wykonywali swoje prace w okresie nauki zdalnej. Z naszej szkoły po etapie szkolnym do dalszego etapu zakwalifikowało się 10 uczniów, którzy wykonali bardzo dobre prace.
Z 67 prac ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych wyłoniono kilka najlepszych wśród nich prezentację Wiktorii Sygnet, która uzyskała I miejsce i nagrodę ufundowaną przez ŁCDNiKP i FMP. Uczennica wykazała się oryginalnością, techniką wykonania oraz wysokim poziomem merytorycznym swojej pracy.

Prezentacje były wykonywane pod kierunkiem nauczycielki historii i wiedzy o społeczeństwie p. Hanny Majkowskiej-Pilarz.

Szkoła i nauczycielka prowadząca konkurs została uhonorowana dyplomami i nagrodami od organizatorów, a wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali zaświadczenia potwierdzające udział w rywalizacji.