PODSUMOWANIE “PROJEKTU Z ZUS” I SUKCESY NASZYCH UCZENNIC W KONKURSIE DOTYCZĄCYM UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH.

Uczniowie naszej szkoły z klas 4-7 uczestniczyli w zajęciach o ubezpieczeniach społecznych na lekcjach historii i w klasie 8 na lekcjach wiedzy o społeczeństwie. Odbyły się one w ramach ogólnopolskiego “Projektu z ZUS”. Zajęcia przeprowadziła w klasach 4-7 pani Hanna Majkowska- Pilarz oraz w klasie 8 pani Michalina Figurska- pracownik I Oddziału ZUS w Łodzi.  Na etapie regionalnym w konkursie “Dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne” uczennice zajęły następujące miejsca:

1.  Martyna Chodała z klasy 4A- 1 miejsce w kategorii “Plakat”
Dyplom dla Martyny Chodały.

Lena Szymańska z klasy 6B- 1 miejsce w kategorii “Komiks”

Dyplom dla Leny Szymańskiej.

3.Nadia Worach z klasy 4B- 3 miejsce w kategorii “Komiks”

Dyplom dla Nadii Worach.

Dziewczynki otrzymały dyplomy i nagrody ufundowane przez ZUS w Łodzi. Nasza szkoła oraz nauczycielka prowadząca projekt została również uhonorowana dyplomem za udział w “Projekcie z ZUS” i przygotowanie uczniów do udziału w konkursie o ubezpieczeniach społecznych.

Dyplom dla nauczycielki prowadzącej projekt i konkurs.
Dyplom dla szkoły.