PROJEKT OGÓLNOPOLSKI Z ZUS-PRACE NASZYCH UCZENNIC W ŚCISŁYM FINALE!

Gratulujemy uczennicom naszej szkoły, które wzięły udział w projekcie ZUS z tematem przewodnim,, Dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne?” i znalazły się w gronie finałowym.

Są to Martyna Chodała z klasy 4a w kategorii plakat i Lena Szymańska w kategorii komiks.

Pomimo pandemii, obostrzeń i izolacji w domu związanej ze zdalną nauką w tegorocznym konkursie PROJEKT Z ZUS wzięło udział kilkuset uczniów z całej Polski.

Na etapie regionalnym sukces osiągnęły dwie uczennice, które zakwalifikowały się do etapu centralnego.

Wszyscy uczniowie naszej placówki mieli przeprowadzone zajęcia z pokazem prezentacji multimedialnej przygotowanej przez ZUS, które przeprowadziła zdalnie nauczycielka historii/wos p.Hanna Majkowska-Pilarz na lekcjach historii i podczas lekcji wiedzy o społeczeństwie w klasie 8.

W klasie 8 lekcję poprowadziła pani Michalina Figurska koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji w oddziale ZUS przy ulicy Zamenhofa 2 w Łodzi na zaproszenie nauczycielki prowadzącej projekt w szkole.

Dziewczynki otrzymają nagrody od oddziału ZUS w Łodzi. Czekamy na werdykt centralny i jeszcze raz gratulujemy!