Konkurs Najpiękniejsza Palma Wielkanocna.

Konkurs na palmę wielkanocną w naszej szkole jest już tradycją. Celem konkursu było kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanych z Niedzielą Palmową. Wszystkie palmy dostarczone na konkurs były wyjątkowo piękne, kolorowe i radosne. Choć niełatwe było to zadanie jury musiało dokonać oceny i wybrać zwycięzców. Lista nagrodzonych i wyróżnionych:

I miejsce palma wykonana przez Basię Stawińską z klasy 1b,

II miejsce palma wykonana przez Maję Golańską z klasy 2b,

III miejsce palma wykonana przez Dominika Opasa z klasy 4b,

pozostałe prace otrzymały wyróżnienie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i rodzicom za zaangażowanie oraz kultywowanie tradycji związanych ze świętami Wielkiej Nocy.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy , gratulujemy i życzymy RADOSNEGO ALLELUJA.

K. Kowalewska, H. Surma