PROJEKT Z ZUS- DLACZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNE SĄ WAŻNE. ZAJĘCIA W KLASACH 6 i 7 ORAZ LEKCJA ONLINE W KLASIE 8a Z PRACOWNIKIEM ZUS.

W pierwszym tygodniu lutego na lekcjach historii i wiedzy o społeczeństwie w klasach 6 i 7 oraz w klasie 8a przeprowadzone zostały zajęcia w ramach projektu z ZUS pt. “Dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne”. Uczniowie dowiedzieli się o historii ubezpieczeń społecznych, jakie są ubezpieczenia społeczne oraz dlaczego są istotne dla każdego z nas. W klasie 8a lekcję poprowadziła pracownica ZUS. Młodzież zapoznała się z tematem przewodnim, historią ubezpieczeń społecznych, uczestniczyła w małym quizie oraz została zaproszona do ogólnopolskiego konkursu w ramach projektu z ZUS 2020/2021. Uczniów, którzy zechcą wziąć w nim udział zaprasza do kontaktu nauczycielka historii i wos-p. Hanna Majkowska- Pilarz.