Nasze sportowe pasje

Pomimo wielu ograniczeń I nauki online nasi uczniowie starają się podejmować wysiłek fizyczny w domu i na powietrzu. Ćwiczą razem przed ekranem komputera albo sami realizują tygodniowe, sportowe wyzwania, poprawiając swoją kondycję. Na zdalnych lekcjach rozmawiamy o zdrowym stylu życia, właściwym odżywianiu i znaczeniu ruchu w codziennym życiu. Wielu uczniów pochwaliło się, że oprócz aktywności podejmowanej każdego dnia, mają prawdziwe sportowe pasje. Poświęcają im wiele pozaszkolnego czasu, systematycznie uczestnicząc w intensywnych treningach. Mają już pierwsze sportowe sukcesy, wszak ,,trening czyni mistrza”. Może ci młodzi, sprawni, pełni zapału uczniowie zainspirują kogoś z Was do poszukiwań sportu swojego życia. Koniecznie zajrzyjcie do galerii zdjęć.  Dorota Czarnecka. Zobacz zdjęcia.