Przedstawienie jasełkowe 2020 r.

Święta Bożego Narodzenia to dla wszystkich wierzących wspomnienie historycznych dni, gdy Bóg      w osobie dziecka przyszedł na świat i w ten sposób rozpoczął ciągle trwający proces zbawiania ludzi. W Polsce, święta te mają specyficzny klimat. Są to typowe święta rodzinne, podczas których inną niż zazwyczaj radość sprawiają spotkania, odwiedziny i wzajemnie składane sobie życzenia. A wszystko to przeplecione śpiewem kolęd i pastorałek.

Tradycją naszej szkoły są przedstawienia jasełkowe, wspólne śpiewanie kolęd, łamanie się opłatkiem i wigilie klasowe. W tym  trudnym czasie nie możemy się spotkać bezpośrednio dlatego dajemy Wam namiastkę wspólnie przeżywanych Świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy do obejrzenia zamieszczonego na stronie przedstawienia bożonarodzeniowego przygotowanego przez uczniów z klasy VI c i II b pod kierunkiem Heleny Surmy, Katarzyny Kowalewskiej oraz Radosława Kamińskiego. Zobacz zdjęcia.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie wszystkim Uczniom i Rodzicom.