Konkurs plastyczny pt. “Wspomnienia z wakacji”

Bardzo miło nam poinformować, iż rozstrzygnięto szkolny konkurs plastyczny pt. “Wspomnienia z wakacji” dla uczniów klas I-III. Jury nie miało łatwego zadania. Wszystkie prace były bardzo kolorowe i wykonane ciekawymi technikami. Postanowiono przyznać I,II oraz III miejsca. Oto wyniki konkursu:
I miejsce: Kornelia Tracz, Natasza Adamczyk, Lena Adamczyk, Agata Borowiak, Julia Tylak, Zofia Sawidzka, Julia Moharem, Giorgi Todua;

II miejsce: Wiktoria Wróblewska, Monika Jędrzejewska, Marietta Mikołajczyk, Krzysztof Rulka, Maja Gołdyn, Barbara Stawińska, Marcin Borowiak, Barbara Chmielecka, Zuzanna Kwiatkowska;

III miejsce: Agata Świątek, Alan Rutkowski, Piotr Grotowski, Marcel Gąbiński, Lena Wróblewska, Amelia Misiak, Jan Dziąg, Julia Bisiorek. Wszystkim serdecznie gratulujemy!! Zapraszamy do podziwiania prac w poniższej galerii.
A. Pańczyk, M. Bariasz