PIERWSZE MIEJSCE DLA NASZEJ SZKOŁY- PODSUMOWANIE PROJEKTU EDUKACJI PATRIOTYCZNEJ,,ŁÓDZKIE ORLĘTA, SPADKOBIERCY NIEPODLEGŁOŚCI”. REGIONALNA EDUKACJA HISTORYCZNA I WYCHOWANIE PATRIOTYCZNO-OBRONNE MŁODZIEŻY SZKOLNEJ OPARTE NA ŁÓDZKICH TRADYCJACH WALK O NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI.

W dniu 22.09 odbyła się konferencja zorganizowana przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi podsumowująca ubiegłoroczny projekt historyczny. Koordynatorkami szkolnymi były p. Hanna Majkowska-Pilarz nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie i p. Anna Stelmasiak nauczycielka biblioteki szkolnej, a liderami projektowymi przedstawiciele uczniów klas 5-8. Szkoła otrzymała nagrodę główną ufundowaną przez Łódzkiego Kuratora Oświaty a także przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli oraz Muzeum Tradycji Niepodległościowych. Uhonorowani zostaliśmy dyplomem (nagrodą) za wyróżniający udział w projekcie oraz zajęcie pierwszego miejsca w przeglądzie prezentacji multimedialnych. Dodatkowo dyrekcja WODN zaproponowała umieszczenie prezentacji finałowej na ich stronie w ramach promocji naszej placówki. Przedstawiamy Dyplom, Certyfikat oraz zachęcamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej przedstawiającej pracę w projekcie od 1 września 2019r. do 9.06 2020 r.