XIX ŁÓDZKI FESTIWAL BIBLIOTEK SZKOLNYCH – etap szkolny kl. I-III i IV-VI

W ubiegłym tygodniu zakończył się etap szkolny XIX Łódzkiego Festiwalu Bibliotek Szkolnych Pokochaj czytanie pod hasłem Muzyczne barwy poezji dla klas I-III i IV-VINajmłodsi wzięli udział w konkursie plastycznym pod hasłem Zaczaruj nutki. Ich starsi koledzy tworzyli ozdobne karty tomiku z poezją o muzyce Muzyczny tomik .

Szkolna Komisja Konkursowa w składzie: A. Stelmasiak, A. Rzepkowska i A. Sztekmiler miała za zadanie wyłonić trzy prace w każdej kategorii wiekowej, które przejdą do dalszego etapu ogólnołódzkiego. Spośród twórców wielu pięknych prac plastycznych jury wyróżniło następujących uczniów:

Klasy I-III

I miejsce – Bartłomiej Szymanowski Ib

II miejsce – Emilia Woźniak Ib

III miejsce – Natalia Dróżdż IIa

wyróżnienie – Norbert Szymański IIb

Klasy IV-VI

I miejsce – Bartłomiej Szymczak VIc

II miejsce – Konrad Kornacki VIc

III miejsce – Weronika Walczak VIa

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.