Klasy trzecie w Warszawie

We wtorek 10 grudnia uczniowie klas trzecich wybrali się na wycieczkę do Warszawy.
Zwiedzanie zaczęliśmy od spaceru na pl. marszałka Józefa Piłsudskiego. Byliśmy przy Grobie Nieznanego żołnierza i pod pomnikiem Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010r. Później pojechaliśmy na ul. Wiejską 6/8. Zwiedzaliśmy Sejm i Senat. Byliśmy w salach, gdzie odbywają się obrady Senatu i Sejmu. Następnie odwiedziliśmy Centrum Nauki Kopernik. Obejrzeliśmy spektakl w Teatrze Robotycznym pt. “O królewiczu Ferrycym i królewnie Krystalii.” Potem oglądlismy ekspozycje stałe i przeprowadzaliśmy doświadczenia na interaktywnych wystawach w celu lepszego zrozumienia zjawisk życia codziennego.Na zakończenie wizyty w Warszawie poszliśmy na Starówkę. Podziwialiśmy piękne iluminacje świąteczne. Tam też kupiliśmy pamiątki.Zadowolenie wróciliśmy do domu. Zobacz zdjęcia.

Uczniowie klasy IIIa i IIIb.