Andrzejki

W piątek 29 listopada sala gimnastyczna naszej szkoły zamieniła się w sale wróżb, czarów i magii. Pięknie przebrani wróżbici przepowiadali przyszłość z kostek, kart, papierowych serc, przelanego przez klucz wosku, balonów i magicznych karteczek. Było mnóstwo śmiechu i radości. Taki dzień to świetna okazja do dobrej zabawy.Zebrane pieniążki podczas wróżb SU przekazał na gorączkę złota.

W szkolnej bibliotece również było wiele atrakcji. Dwie wróżki Anny (Rzepkowska i Stelmasiak) zamieniły za pomocą magii  bibliotekę w Muzeum wróżb andrzejkowych. Odwiedzający mogli zapoznać się z informacjami i ciekawostkami na temat andrzejek, a także oglądać tematyczne eksponaty. Dodatkową atrakcją była magiczna kula. Uczniowie uczestniczyli także w projekcji filmu pt. „Andrzejkowy wieczór”. Wszystkiemu przyglądał się z ukrycia czarny kot, którego obecność zdradzały jednak świecące w ciemności oczy… SU i opiekunowie. Zobacz zdjęcia.