Muzyczne przerwy

To, że muzyka łagodzi obyczaje przekonujemy się podczas muzycznych przerw, na których legalnie i głośno możemy posłuchać przebojów swoich idoli.
Jedni słuchają w skupieniu, odpoczywają po klasówce z matmy, inni podrygują w rytm piosenek Dawida Podsiadły, tancerki szlifują swoje układy taneczne, a uczniowie klas I-III ( i nie tylko) szaleją przy znanych i ulubionych “Kaczuchach”. Każdy znajdzie coś dla siebie. Playlista jest długa i każdy mógł dodać do niej swoich ulubieńców.

Muzyczne przerwy będą kontynuowane przez jeden tydzień każdego miesiąca. Już od 6 grudnia, wielkie bożonarodzeniowe przeboje. Nie możemy się doczekać!! Samorząd Uczniowski i opiekunowie: D. Czarnecka, A. Koźba, A. Pańczyk. Zobacz zdjęcia.