Witamy Pierwszaków !

My, uczniowie klas starszych wiemy, że pierwsze dni w szkole nie są łatwe. Nowe otoczenie, koleżanki, koledzy, nauczyciele i pierwsze stresy. Aby uprzyjemnić młodszym kolegom nowe szkolne życie oraz powitać ich w naszej szkole, przygotowaliśmy dla nich drugie śniadanie i to nie byle jakie. Składało się ze zdrowych produktów: pieczywa, wędlin, nabiału, warzyw i owoców. Przypomnieliśmy również, jak ważne jest spożywanie drugiego śniadania podczas pobytu w szkole. To paliwo dla naszego mózgu oraz dostarczenie energii do pracy i zabawy.
Obiecaliśmy również pierwszakom, że mogą zawsze liczyć na naszą pomoc. Rozumiemy, że to dla nich trudne dni, byliśmy przecież kiedyś na ich miejscu. Zobacz zdjęcia.

Kl. V c, VII a i SU.